Competition
National Division 2019/2020
Luxembourg
Games
Regular Season | |||||||||
Sun | 04.Aug.2019 - 15:00 | Hostert | 0-1 | Mondorf-les-Bains | Gam1 | ||||
Sun | 04.Aug.2019 - 15:00 | Rodange | 1-2 | UNA Strassen | Gam1 | ||||
Sun | 04.Aug.2019 - 15:00 | Victoria Rosport | 3-0 | Etzella Ettelbrück | Gam1 | ||||
Sun | 04.Aug.2019 - 15:00 | F91 Dudelange | 3-1 | Blue Boys Muhlenbach | Gam1 | ||||
Sun | 04.Aug.2019 - 15:00 | Racing | 2-3 | UT Pétange | Gam1 | ||||
Sun | 04.Aug.2019 - 17:30 | Fola Esch | 1-2 | Differdange 03 | Gam1 | ||||
Mon | 05.Aug.2019 - 19:00 | Progrès Niedercorn | 4-0 | Jeunesse d'Esch | Gam1 | 10 | |||
Sun | 11.Aug.2019 - 15:00 | Hostert | 3-5 | Progrès Niedercorn | Gam2 | ||||
Sun | 11.Aug.2019 - 15:00 | Jeunesse d'Esch | 3-2 | Racing | Gam2 | ||||
Sun | 11.Aug.2019 - 15:00 | Blue Boys Muhlenbach | 0-3 | Victoria Rosport | Gam2 | ||||
Sun | 11.Aug.2019 - 15:00 | Etzella Ettelbrück | 5-2 | Rodange | Gam2 | ||||
Sun | 11.Aug.2019 - 15:00 | Differdange 03 | 1-1 | Mondorf-les-Bains | Gam2 | ||||
Sun | 11.Aug.2019 - 17:00 | UNA Strassen | 2-4 | Fola Esch | Gam2 | ||||
Sat | 17.Aug.2019 - 16:00 | F91 Dudelange | 1-3 | Jeunesse d'Esch | Gam3 | ||||
Sun | 18.Aug.2019 - 15:00 | Fola Esch | 3-1 | Etzella Ettelbrück | Gam3 | ||||
Sun | 18.Aug.2019 - 15:00 | Rodange | 1-3 | Blue Boys Muhlenbach | Gam3 | ||||
Sun | 18.Aug.2019 - 15:00 | Victoria Rosport | 1-2 | UT Pétange | Gam3 | ||||
Sun | 18.Aug.2019 - 15:00 | Racing | 1-1 | Progrès Niedercorn | Gam3 | ||||
Sun | 18.Aug.2019 - 17:00 | Mondorf-les-Bains | 0-0 | UNA Strassen | Gam3 | ||||
Sun | 18.Aug.2019 - 17:30 | Differdange 03 | 3-1 | Hostert | Gam3 | ||||
Sat | 24.Aug.2019 - 17:30 | UT Pétange | 4-1 | Rodange | Gam4 | ||||
Sun | 25.Aug.2019 - 15:00 | Hostert | 0-3 | Racing | Gam4 | ||||
Sun | 25.Aug.2019 - 15:00 | Jeunesse d'Esch | 2-1 | Victoria Rosport | Gam4 | ||||
Sun | 25.Aug.2019 - 15:00 | Blue Boys Muhlenbach | 3-2 | Fola Esch | Gam4 | ||||
Sun | 25.Aug.2019 - 17:00 | Etzella Ettelbrück | 1-3 | Mondorf-les-Bains | Gam4 | ||||
Sun | 25.Aug.2019 - 17:00 | UNA Strassen | 1-3 | Differdange 03 | Gam4 | ||||
Mon | 26.Aug.2019 - 19:00 | Progrès Niedercorn | 2-0 | F91 Dudelange | Gam4 | 6 | |||
Sat | 31.Aug.2019 - 17:00 | Victoria Rosport | 0-3 | Progrès Niedercorn | Gam5 | ||||
Sat | 31.Aug.2019 - 18:00 | Rodange | 3-3 | Jeunesse d'Esch | Gam5 | ||||
Sun | 01.Sep.2019 - 15:00 | UNA Strassen | 4-1 | Hostert | Gam5 | ||||
Sun | 01.Sep.2019 - 15:00 | Differdange 03 | 2-1 | Etzella Ettelbrück | Gam5 | ||||
Sun | 01.Sep.2019 - 15:00 | Mondorf-les-Bains | 3-0 | Blue Boys Muhlenbach | Gam5 | ||||
Sun | 01.Sep.2019 - 15:00 | Fola Esch | 2-0 | UT Pétange | Gam5 | ||||
Sun | 01.Sep.2019 - 15:00 | F91 Dudelange | 3-3 | Racing | Gam5 | ||||
Sat | 14.Sep.2019 - 16:00 | Hostert | 1-0 | F91 Dudelange | Gam6 | ||||
Sun | 15.Sep.2019 - 15:00 | Etzella Ettelbrück | 3-2 | UNA Strassen | Gam6 | ||||
Sun | 15.Sep.2019 - 15:00 | Racing | 2-2 | Victoria Rosport | Gam6 | ||||
Sun | 15.Sep.2019 - 15:00 | Jeunesse d'Esch | 0-3 | Fola Esch | Gam6 | ||||
Sun | 15.Sep.2019 - 15:00 | UT Pétange | 3-2 | Mondorf-les-Bains | Gam6 | ||||
Sun | 15.Sep.2019 - 15:00 | Blue Boys Muhlenbach | 0-2 | Differdange 03 | Gam6 | ||||
Mon | 16.Sep.2019 - 19:00 | Progrès Niedercorn | 1-0 | Rodange | Gam6 | ||||
Wed | 25.Sep.2019 - 19:00 | UT Pétange | 2-0 | F91 Dudelange | Gam2 | ||||
Sun | 29.Sep.2019 - 15:00 | Etzella Ettelbrück | 0-1 | Hostert | Gam7 | ||||
Sun | 29.Sep.2019 - 15:00 | UNA Strassen | 2-0 | Blue Boys Muhlenbach | Gam7 | ||||
Sun | 29.Sep.2019 - 15:00 | Mondorf-les-Bains | 2-3 | Jeunesse d'Esch | Gam7 | ||||
Sun | 29.Sep.2019 - 15:00 | Rodange | 1-1 | Racing | Gam7 | ||||
Sun | 29.Sep.2019 - 15:00 | Victoria Rosport | 0-7 | F91 Dudelange | Gam7 | ||||
Sun | 29.Sep.2019 - 17:30 | Differdange 03 | 2-3 | UT Pétange | Gam7 | ||||
Sun | 29.Sep.2019 - 17:30 | Fola Esch | 2-0 | Progrès Niedercorn | Gam7 | ||||
Sat | 05.Oct.2019 - 18:00 | Jeunesse d'Esch | 1-1 | Differdange 03 | Gam8 | 1 | |||
Sun | 06.Oct.2019 - 15:00 | Hostert | 2-0 | Victoria Rosport | Gam8 | ||||
Sun | 06.Oct.2019 - 15:00 | F91 Dudelange | 4-0 | Rodange | Gam8 | ||||
Sun | 06.Oct.2019 - 15:00 | Racing | 2-2 | Fola Esch | Gam8 | ||||
Sun | 06.Oct.2019 - 15:00 | Progrès Niedercorn | 2-2 | Mondorf-les-Bains | Gam8 | ||||
Sun | 06.Oct.2019 - 15:00 | UT Pétange | 2-2 | UNA Strassen | Gam8 | ||||
Sun | 06.Oct.2019 - 15:00 | Blue Boys Muhlenbach | 1-1 | Etzella Ettelbrück | Gam8 | ||||
Sat | 19.Oct.2019 - 17:30 | Differdange 03 | 1-5 | Progrès Niedercorn | Gam9 | 1 | |||
Sun | 20.Oct.2019 - 15:00 | Mondorf-les-Bains | 0-4 | Racing | Gam9 | ||||
Sun | 20.Oct.2019 - 15:00 | Fola Esch | 2-1 | F91 Dudelange | Gam9 | ||||
Sun | 20.Oct.2019 - 15:00 | Etzella Ettelbrück | 1-2 | UT Pétange | Gam9 | ||||
Sat | 26.Oct.2019 - 16:00 | Progrès Niedercorn | 0-0 | UNA Strassen | Gam10 | ||||
Sun | 27.Oct.2019 - 15:00 | Hostert | 2-3 | Rodange | Gam10 | ||||
Sun | 27.Oct.2019 - 15:00 | Victoria Rosport | 0-4 | Fola Esch | Gam10 | ||||
Sun | 27.Oct.2019 - 15:00 | F91 Dudelange | 3-1 | Mondorf-les-Bains | Gam10 | ||||
Sun | 27.Oct.2019 - 15:00 | Racing | 3-2 | Differdange 03 | Gam10 | ||||
Sun | 27.Oct.2019 - 15:00 | Jeunesse d'Esch | 1-1 | Etzella Ettelbrück | Gam10 | ||||
Sun | 27.Oct.2019 - 15:00 | UT Pétange | 2-0 | Blue Boys Muhlenbach | Gam10 | ||||
Sun | 03.Nov.2019 - 14:00 | Fola Esch | 5-0 | Rodange | Gam11 | ||||
Sun | 03.Nov.2019 - 15:00 | Mondorf-les-Bains | 1-2 | Victoria Rosport | Gam11 | ||||
Sun | 03.Nov.2019 - 15:00 | UT Pétange | 2-0 | Hostert | Gam11 | ||||
Sun | 03.Nov.2019 - 15:00 | Blue Boys Muhlenbach | 4-2 | Jeunesse d'Esch | Gam11 | ||||
Sun | 03.Nov.2019 - 15:00 | Etzella Ettelbrück | 0-4 | Progrès Niedercorn | Gam11 | ||||
Sun | 03.Nov.2019 - 15:00 | UNA Strassen | 2-1 | Racing | Gam11 | ||||
Sun | 03.Nov.2019 - 15:00 | Differdange 03 | 0-3 | F91 Dudelange | Gam11 | ||||
Tue | 19.Nov.2019 - 19:00 | Rodange | 1-0 | Victoria Rosport | Gam9 | ||||
Wed | 20.Nov.2019 - 19:00 | UNA Strassen | 1-0 | Jeunesse d'Esch | Gam9 | ||||
Sat | 23.Nov.2019 - 16:00 | Progrès Niedercorn | 5-2 | Blue Boys Muhlenbach | Gam12 | ||||
Sun | 24.Nov.2019 - 15:00 | Hostert | 1-1 | Fola Esch | Gam12 | ||||
Sun | 24.Nov.2019 - 15:00 | Rodange | 1-1 | Mondorf-les-Bains | Gam12 | ||||
Sun | 24.Nov.2019 - 15:00 | Victoria Rosport | 2-3 | Differdange 03 | Gam12 | ||||
Sun | 24.Nov.2019 - 15:00 | F91 Dudelange | 2-2 | UNA Strassen | Gam12 | ||||
Sun | 24.Nov.2019 - 15:00 | Racing | 0-3 | Etzella Ettelbrück | Gam12 | ||||
Sun | 24.Nov.2019 - 15:00 | Jeunesse d'Esch | 1-4 | UT Pétange | Gam12 | ||||
Sat | 30.Nov.2019 - 17:30 | Jeunesse d'Esch | 1-2 | Hostert | Gam13 | ||||
Sun | 01.Dec.2019 - 14:00 | UNA Strassen | 2-2 | Victoria Rosport | Gam13 | ||||
Sun | 01.Dec.2019 - 15:00 | Etzella Ettelbrück | 1-4 | F91 Dudelange | Gam13 | ||||
Sun | 01.Dec.2019 - 15:00 | Differdange 03 | 2-1 | Rodange | Gam13 | ||||
Sun | 08.Dec.2019 - 15:00 | Blue Boys Muhlenbach | 0-1 | Hostert | Gam9 | ||||
Wed | 11.Dec.2019 - 19:00 | UT Pétange | 1-1 | Progrès Niedercorn | Gam13 | ||||
Wed | 11.Dec.2019 - 19:00 | Mondorf-les-Bains | 2-2 | Fola Esch | Gam13 | ||||
Sun | 16.Feb.2020 - 15:00 | Blue Boys Muhlenbach | 2-2 | Racing | Gam13 | ||||
Sat | 22.Feb.2020 - 17:00 | Progrès Niedercorn | 4-0 | Hostert | Gam14 | ||||
Sun | 23.Feb.2020 - 15:00 | F91 Dudelange | 4-2 | UT Pétange | Gam14 | ||||
Sun | 23.Feb.2020 - 15:00 | Mondorf-les-Bains | 1-2 | Differdange 03 | Gam14 | ||||
Sun | 23.Feb.2020 - 15:00 | Racing | 1-1 | Jeunesse d'Esch | Gam14 | ||||
Sun | 23.Feb.2020 - 15:00 | Victoria Rosport | 2-1 | Blue Boys Muhlenbach | Gam14 | ||||
Sun | 23.Feb.2020 - 15:00 | Rodange | 1-2 | Etzella Ettelbrück | Gam14 | ||||
Sun | 23.Feb.2020 - 15:00 | Fola Esch | 2-1 | UNA Strassen | Gam14 | ||||
Sat | 29.Feb.2020 - 14:00 | Progrès Niedercorn | 1-2 | Racing | Gam15 | ||||
Sat | 29.Feb.2020 - 15:00 | UNA Strassen | 1-0 | Mondorf-les-Bains | Gam15 | ||||
Sat | 29.Feb.2020 - 15:30 | Etzella Ettelbrück | 0-1 | Fola Esch | Gam15 | ||||
Sat | 29.Feb.2020 - 17:00 | UT Pétange | 2-2 | Victoria Rosport | Gam15 | ||||
Sat | 29.Feb.2020 - 17:30 | Hostert | 0-3 | Differdange 03 | Gam15 | ||||
Sun | 01.Mar.2020 - 15:00 | Blue Boys Muhlenbach | 0-3 | Rodange | Gam15 | ||||
Sun | 01.Mar.2020 - 15:00 | Jeunesse d'Esch | 0-1 | F91 Dudelange | Gam15 | 3 | |||
Wed | 04.Mar.2020 - 19:00 | F91 Dudelange | 2-3 | Progrès Niedercorn | Gam16 | 7 | |||
Wed | 04.Mar.2020 - 19:00 | Fola Esch | 4-2 | Blue Boys Muhlenbach | Gam16 | ||||
Wed | 04.Mar.2020 - 19:00 | Rodange | 1-0 | UT Pétange | Gam16 | ||||
Wed | 04.Mar.2020 - 19:00 | Racing | 2-1 | Hostert | Gam16 | ||||
Wed | 04.Mar.2020 - 19:00 | Victoria Rosport | 2-1 | Jeunesse d'Esch | Gam16 | ||||
Wed | 04.Mar.2020 - 19:00 | Mondorf-les-Bains | 1-2 | Etzella Ettelbrück | Gam16 | ||||
Wed | 04.Mar.2020 - 19:00 | Differdange 03 | 4-1 | UNA Strassen | Gam16 | ||||
Sun | 08.Mar.2020 - 15:00 | Hostert | 1-5 | UNA Strassen | Gam17 | ||||
Sun | 08.Mar.2020 - 15:00 | Etzella Ettelbrück | 0-3 | Differdange 03 | Gam17 | ||||
Sun | 08.Mar.2020 - 15:00 | Blue Boys Muhlenbach | 1-1 | Mondorf-les-Bains | Gam17 | ||||
Sun | 08.Mar.2020 - 15:00 | Jeunesse d'Esch | 2-1 | Rodange | Gam17 | ||||
Sun | 08.Mar.2020 - 15:00 | Progrès Niedercorn | 2-1 | Victoria Rosport | Gam17 | ||||
Sun | 08.Mar.2020 - 15:00 | Racing | 1-0 | F91 Dudelange | Gam17 | ||||
Sun | 08.Mar.2020 - 15:00 | UT Pétange | 0-1 | Fola Esch | Gam17 | ||||
Sat | 14.Mar.2020 - 17:00 | Rodange | Progrès Niedercorn | Gam18 | |||||
Sat | 14.Mar.2020 - 17:00 | Fola Esch | Jeunesse d'Esch | Gam18 | |||||
Sun | 15.Mar.2020 - 15:00 | F91 Dudelange | Hostert | Gam18 | |||||
Sun | 15.Mar.2020 - 15:00 | Mondorf-les-Bains | UT Pétange | Gam18 | |||||
Sun | 15.Mar.2020 - 15:00 | Differdange 03 | Blue Boys Muhlenbach | Gam18 | |||||
Sun | 15.Mar.2020 - 15:00 | Victoria Rosport | Racing | Gam18 | |||||
Sun | 15.Mar.2020 - 15:00 | UNA Strassen | Etzella Ettelbrück | Gam18 | |||||
Sat | 21.Mar.2020 - 17:00 | Racing | Rodange | Gam19 | |||||
Sat | 21.Mar.2020 - 17:30 | UT Pétange | Differdange 03 | Gam19 | |||||
Sun | 22.Mar.2020 - 15:00 | Hostert | Etzella Ettelbrück | Gam19 | |||||
Sun | 22.Mar.2020 - 15:00 | Jeunesse d'Esch | Mondorf-les-Bains | Gam19 | |||||
Sun | 22.Mar.2020 - 15:00 | F91 Dudelange | Victoria Rosport | Gam19 | |||||
Sun | 22.Mar.2020 - 15:00 | Blue Boys Muhlenbach | UNA Strassen | Gam19 | |||||
Sun | 22.Mar.2020 - 15:00 | Progrès Niedercorn | Fola Esch | Gam19 | |||||
Sat | 04.Apr.2020 - 23:00 | Victoria Rosport | Hostert | Gam20 | |||||
Sat | 04.Apr.2020 - 23:00 | Rodange | F91 Dudelange | Gam20 | |||||
Sat | 04.Apr.2020 - 23:00 | Fola Esch | Racing | Gam20 | |||||
Sat | 04.Apr.2020 - 23:00 | Mondorf-les-Bains | Progrès Niedercorn | Gam20 | |||||
Sat | 04.Apr.2020 - 23:00 | Differdange 03 | Jeunesse d'Esch | Gam20 | |||||
Sat | 04.Apr.2020 - 23:00 | UNA Strassen | UT Pétange | Gam20 | |||||
Sat | 04.Apr.2020 - 23:00 | Etzella Ettelbrück | Blue Boys Muhlenbach | Gam20 | |||||
Fri | 10.Apr.2020 - 23:00 | F91 Dudelange | Fola Esch | Gam21 | |||||
Fri | 10.Apr.2020 - 23:00 | Victoria Rosport | Rodange | Gam21 | |||||
Fri | 10.Apr.2020 - 23:00 | Racing | Mondorf-les-Bains | Gam21 | |||||
Fri | 10.Apr.2020 - 23:00 | Hostert | Blue Boys Muhlenbach | Gam21 | |||||
Fri | 10.Apr.2020 - 23:00 | UT Pétange | Etzella Ettelbrück | Gam21 | |||||
Fri | 10.Apr.2020 - 23:00 | Jeunesse d'Esch | UNA Strassen | Gam21 | |||||
Fri | 10.Apr.2020 - 23:00 | Progrès Niedercorn | Differdange 03 | Gam21 | |||||
Sat | 18.Apr.2020 - 23:00 | Rodange | Hostert | Gam22 | |||||
Sat | 18.Apr.2020 - 23:00 | Mondorf-les-Bains | F91 Dudelange | Gam22 | |||||
Sat | 18.Apr.2020 - 23:00 | Blue Boys Muhlenbach | UT Pétange | Gam22 | |||||
Sat | 18.Apr.2020 - 23:00 | Differdange 03 | Racing | Gam22 | |||||
Sat | 18.Apr.2020 - 23:00 | Etzella Ettelbrück | Jeunesse d'Esch | Gam22 | |||||
Sat | 18.Apr.2020 - 23:00 | Fola Esch | Victoria Rosport | Gam22 | |||||
Sat | 18.Apr.2020 - 23:00 | UNA Strassen | Progrès Niedercorn | Gam22 | |||||
Sat | 25.Apr.2020 - 23:00 | Hostert | UT Pétange | Gam23 | |||||
Sat | 25.Apr.2020 - 23:00 | Progrès Niedercorn | Etzella Ettelbrück | Gam23 | |||||
Sat | 25.Apr.2020 - 23:00 | Racing | UNA Strassen | Gam23 | |||||
Sat | 25.Apr.2020 - 23:00 | Rodange | Fola Esch | Gam23 | |||||
Sat | 25.Apr.2020 - 23:00 | Jeunesse d'Esch | Blue Boys Muhlenbach | Gam23 | |||||
Sat | 25.Apr.2020 - 23:00 | F91 Dudelange | Differdange 03 | Gam23 | |||||
Sat | 25.Apr.2020 - 23:00 | Victoria Rosport | Mondorf-les-Bains | Gam23 | |||||
Sat | 02.May.2020 - 23:00 | Fola Esch | Hostert | Gam24 | |||||
Sat | 02.May.2020 - 23:00 | Mondorf-les-Bains | Rodange | Gam24 | |||||
Sat | 02.May.2020 - 23:00 | UNA Strassen | F91 Dudelange | Gam24 | |||||
Sat | 02.May.2020 - 23:00 | Etzella Ettelbrück | Racing | Gam24 | |||||
Sat | 02.May.2020 - 23:00 | UT Pétange | Jeunesse d'Esch | Gam24 | |||||
Sat | 02.May.2020 - 23:00 | Differdange 03 | Victoria Rosport | Gam24 | |||||
Sat | 02.May.2020 - 23:00 | Blue Boys Muhlenbach | Progrès Niedercorn | Gam24 | |||||
Sat | 09.May.2020 - 23:00 | Victoria Rosport | UNA Strassen | Gam25 | |||||
Sat | 09.May.2020 - 23:00 | Rodange | Differdange 03 | Gam25 | |||||
Sat | 09.May.2020 - 23:00 | Fola Esch | Mondorf-les-Bains | Gam25 | |||||
Sat | 09.May.2020 - 23:00 | Hostert | Jeunesse d'Esch | Gam25 | |||||
Sat | 09.May.2020 - 23:00 | Racing | Blue Boys Muhlenbach | Gam25 | |||||
Sat | 09.May.2020 - 23:00 | Progrès Niedercorn | UT Pétange | Gam25 | |||||
Sat | 09.May.2020 - 23:00 | F91 Dudelange | Etzella Ettelbrück | Gam25 | |||||
Sat | 16.May.2020 - 23:00 | Mondorf-les-Bains | Hostert | Gam26 | |||||
Sat | 16.May.2020 - 23:00 | Differdange 03 | Fola Esch | Gam26 | |||||
Sat | 16.May.2020 - 23:00 | UNA Strassen | Rodange | Gam26 | |||||
Sat | 16.May.2020 - 23:00 | Etzella Ettelbrück | Victoria Rosport | Gam26 | |||||
Sat | 16.May.2020 - 23:00 | Blue Boys Muhlenbach | F91 Dudelange | Gam26 | |||||
Sat | 16.May.2020 - 23:00 | Jeunesse d'Esch | Progrès Niedercorn | Gam26 | |||||
Sat | 16.May.2020 - 23:00 | UT Pétange | Racing | Gam26 |
Football Competitions
National Club Competitions |
GBR ESP DEU ITA PRT FRA NLD BRA AGO ALB ARE ARG ARM AUS AUT AZE BEL BGR BIH BLR BOL CAN CHE CHL CHN COL CRI CYP CZE DNK DZA ECU EGY EST FIN GBR GHA GRC GTM HKG HND HRV HUN IDN IND IRL IRL IRN IRQ ISL ISR JAM JPN KAZ KOR LTU LUX LVA MDA MEX MLT MOZ MYS NGA NOR NZL PAN PER POL PRY QAT ROU RUS SAU SGP SLV SRB STP SVK SVN SWE THA TUN TUR UKR URY USA VEN VNM WAL ZAF AFR EUR WOR WOR EUR |
International Club Competitions |
EUR EUR EUR SOU WOR EUR N/C WOR WOR WOR EUR EUR WOR SOU AFR N/C ASI ASI ASI ASI N/C AFR OCE WOR SOU SOU WOR WOR WOR ASI N/C ASI AFR AFR WOR ASI AFR WOR EUR ASI ASI WOR ASI ASI EUR WOR EUR WOR SOU EUR WOR EUR WOR WOR WOR WOR WOR WOR N/C EUR EUR EUR |
National Teams |
EUR EUR EUR ASI AFR N/C SOU OCE N/C OCE N/C N/C N/C WOR N/C SOU OCE EUR SOU EUR EUR WOR EUR |
National Division - 2019/2020
- 65% 119 / 182 Games
- Home team wins 41.18%
- Draws 20.17%
- Away team wins 38.66%
- Over 1.5 87.39%
- Over 2.5 70.59%
- Over 3.5 43.7%
- Goals 403
- Goals /match 3.39
- Goals /match home 1.67
- Goals /match away 1.71
- Both teams score 63.87%
- Goals after 80' 8.68%
No tv schedule yet for US
(change)