This site uses cookies. When you browse the site you are consenting to its use. Know more.
           

Blocked content!
Know more about: Academy points

The content you tried to access is Exclusive to level 1 and above...

To see the highlighted Tips from our expert members with better results you must:

  1. Have your login done here at BettingAcademy.com;
  2. Be at least level 1 here at the Academy.

See how to get Academy points:


Soccer Matches

Choose day competitions
USA

Europe

World

Brazil

South America

Singapore

+5 blocked competitions
Indonesia

Iraq

Finland

Estonia

Brazil


C Hour Home   Away  
00:00 Atlanta United 5-0 Houston
01:00 Chicago 1-0 Columbus
01:00 Toronto 2-0 New York
04:00 Arsenal vs Bayern München
03:30 Sounders vs Dortmund
00:00 New England 2-0 Whitecaps
13:00 Tobol vs Esch
15:30 Kairat vs Široki Brijeg
15:30 Makedonija GjP vs Alashkert
16:00 Teuta vs Ventspils
16:30 Inter Turku vs Brøndby
17:00 Levadia vs Stjarnan
17:00 CS U Craiova vs Səbail
17:00 RoPS vs Aberdeen
17:00 Rīgas FS vs Olimpija
17:30 Dinamo Minsk vs Liepāja
17:30 Levski vs Ružomberok
18:00 Vaduz vs Breidablik
18:00 Apollon vs Spyris
18:00 Haugesund vs Cliftonville
18:00 Rapid-2 Petrocub vs AEK
18:00 Kutaisi vs Ordabasy
18:00 Zrinjski vs Akademija Pandev
18:00 Žalgiris vs Honvéd
18:00 Milsami vs Steaua
18:00 Neftçi vs Speranţa Nisporeni
18:00 Cracovia vs DAC
18:30 H Be'er Sheva vs Laçi
18:30 Engordany vs Dinamo Tbilisi
18:30 Progrès vs Cork
19:00 Hajduk vs Gzira Utd
19:00 Videoton vs Zeta
19:00 Norrköping vs St. Pat's
19:00 Mura vs M Haifa
19:00 B36 vs Crusaders
19:00 Kukësi vs Debrecen
19:00 Hibernians vs Shakhtyor
19:30 Shkupi vs Pyunik
19:30 Vitebsk vs KuPS
19:45 Rangers vs St Joseph's
19:45 Trnava vs Radnik
19:45 Domžale vs Balzan
19:45 Budućnost vs Trans
19:45 Ballymena Utd vs Malmö
19:45 Kilmarnock vs Connah's Quay
19:45 Radnički Niš vs Flora
20:00 Legia vs Europa
20:00 Shamrock vs Brann
20:00 KR vs Molde
10:00 Aves vs Anadia
10:30 Sydney vs Dunbar Rovers
12:00 Yeni Malatya vs Sivas
15:00 Torino vs Pro Patria
15:00 Gençlerbirliği vs Hatay
15:00 Denizli vs Altay
15:30 Zorya vs Illichivets'
16:30 Vejle vs Brabrand
17:00 Ajax vs Watford
17:00 Middelfart vs Næsby
18:00 Roda vs Mechelen
18:00 Dassendorf vs Holstein II
18:30 Siegburger vs Bonn
19:00 Marítimo vs Lekhwiya
19:00 Aris vs Atromitos
19:00 Lusitano FCV vs Viseu
19:30 Benfica II vs Sunderland
19:45 AFC Rushden & Diamonds vs Leyton
19:45 Gloucester vs Aberystwyth
23:00 Saint-Étienne vs Montpellier