This site uses cookies. When you browse the site you are consenting to its use. Know more.

World

Club Friendlies 2020


World


Games

Sat 26.Sep.2020 - 20:00 San Lorenzo vs Buzanada
Sat 26.Sep.2020 - 18:30 Horta vs San Cristóbal P
Sat 26.Sep.2020 - 18:00 Extremadura vs Don Benito P
Sat 26.Sep.2020 - 18:00 Guijuelo vs Peñaranda
Sat 26.Sep.2020 - 11:00 Cornellà vs Sant Andreu
Sat 26.Sep.2020 - 11:00 Algeciras vs Melilla
Sat 26.Sep.2020 - 09:30 Ibiza vs UCAM
Fri 25.Sep.2020 - 21:00 I'Gara vs San Miguel
Fri 25.Sep.2020 - 19:00 Manresa vs Olot
Fri 25.Sep.2020 - 17:30 Betis II vs Badajoz P
Fri 25.Sep.2020 - 17:30 Leonesa vs Majadahonda
Fri 25.Sep.2020 - 16:00 Lealtad vs Oviedo II P
Thu 24.Sep.2020 - 20:00 Calamonte 5 vs 3 Zarceño
Thu 24.Sep.2020 - 19:30 Ripollet vs Sant Ildefons
Thu 24.Sep.2020 - 19:30 Escudo vs Mineros
Thu 24.Sep.2020 - 19:00 Algeciras 1-4 Córdoba
Thu 24.Sep.2020 - 18:45 Covadonga 1-0 Llanes
Thu 24.Sep.2020 - 18:30 Montañesa 0-0 Europa
Thu 24.Sep.2020 - 18:00 Ibiza 0-0 El Ejido
Wed 23.Sep.2020 - 20:00 Cornellà 0-1 Sants
Wed 23.Sep.2020 - 19:30 Miajadas 2-5 Villanovense
Wed 23.Sep.2020 - 19:30 La Roda 2-0 Cieza
Wed 23.Sep.2020 - 19:30 Sant Andreu 0-0 Atlètic Lleida
Wed 23.Sep.2020 - 19:15 Santa Amalia 2-5 Extremadura
Wed 23.Sep.2020 - 19:00 Murcia 0-2 Ibiza
Wed 23.Sep.2020 - 19:00 Caudal 0-3 Langreo
Wed 23.Sep.2020 - 19:00 Tropezón 2-0 Noja
Wed 23.Sep.2020 - 19:00 Terrassa 3-0 UE Castellar
Wed 23.Sep.2020 - 18:45 Durango 1-1 Leioa
Wed 23.Sep.2020 - 18:30 Eldense 1-1 Hércules
Wed 23.Sep.2020 - 18:30 Sodupe Cancelled Portugalete P
Wed 23.Sep.2020 - 18:00 Ávila 1-0 Tordesillas
Wed 23.Sep.2020 - 18:00 Villarrubia 4-0 Talavera
Wed 23.Sep.2020 - 17:15 UD Sámano 2-4 Sestao
Wed 23.Sep.2020 - 17:00 Marbella 0-1 Linense
Wed 23.Sep.2020 - 17:00 Compostela Cancelled Pontevedra
Tue 22.Sep.2020 - 19:00 Algeciras 3-1 Ceuta
Sun 20.Sep.2020 - 19:00 Moralo 0-0
e.t.(0-0)
p.g.(3-1)
Villanovense
Sun 20.Sep.2020 - 18:15 CD Coria 1-1 Don Benito
Sun 20.Sep.2020 - 18:00 Gavà 3-3
e.t.(3-3)
p.g.(4-5)
Prat
Sun 20.Sep.2020 - 18:00 Villarrobledo 1-0 Albacete II
Sun 20.Sep.2020 - 18:00 Granollers 0-2 Cerdanyola
Sun 20.Sep.2020 - 18:00 Montañesa Cancelled Europa
Sun 20.Sep.2020 - 17:00 Constància 1-3 Manacor
Sun 20.Sep.2020 - 16:30 Condal 1-1
e.t.(1-1)
p.g.(2-3)
Valdesoto
Sun 20.Sep.2020 - 16:00 Naval 1-0 Real Burgos
Sun 20.Sep.2020 - 15:30 Montevarchi Cancelled Scandicci
Sun 20.Sep.2020 - 15:00 Pergolettese 0-1 Pro Sesto
Sun 20.Sep.2020 - 11:00 Martinenc 2-2 Rubí
Sat 19.Sep.2020 - 20:00 Quintanar 0-4 Socuéllamos
Sat 19.Sep.2020 - 19:30 La Roda 2-3 Elche II
Sat 19.Sep.2020 - 19:00 Europa 1-2 Manresa
Sat 19.Sep.2020 - 18:30 L'Hospitalet 1-2 Prat
Sat 19.Sep.2020 - 18:30 Alzira 2-1 Vilamarxant
Sat 19.Sep.2020 - 18:00 Santa Amalia 0-4 Cacereño
Sat 19.Sep.2020 - 18:00 Santa Catalina 2-1 Sóller
Sat 19.Sep.2020 - 18:00 Gerena Cancelled Xerez
Sat 19.Sep.2020 - 17:30 Guijuelo 2-1 Extremadura
Sat 19.Sep.2020 - 17:30 Selaya 0-1 Cayón
Sat 19.Sep.2020 - 17:00 Lorca Cancelled UCAM P
Sat 19.Sep.2020 - 17:00 Burgos 2-0 Athletic II
Sat 19.Sep.2020 - 17:00 Júpiter 2-3 Sant Andreu
Sat 19.Sep.2020 - 17:00 Lealtad 1-0 Santander
Sat 19.Sep.2020 - 17:00 Peralada 2-0 Llagostera
Sat 19.Sep.2020 - 17:00 Colunga 1-2 Real Avilés
Sat 19.Sep.2020 - 17:00 Lorca 1-2 SFC Minerva
Sat 19.Sep.2020 - 17:00 Orihuela 1-1 Intercity
Sat 19.Sep.2020 - 16:30 Numancia 0-2 SD Logroñés
Sat 19.Sep.2020 - 12:00 San Fernando 0-0 Granada II
Sat 19.Sep.2020 - 11:00 Rubí 0-1 Terrassa
Sat 19.Sep.2020 - 11:00 Oviedo II 1-2 Caudal
Sat 19.Sep.2020 - 10:30 Arandina 1-1 Real Burgos
Sat 19.Sep.2020 - 10:00 Navarro 0-1 Marino Luanco
Sat 19.Sep.2020 - 10:00 JD Somorrostro 3-0 Durango
Fri 18.Sep.2020 - 19:30 Moralo Cancelled Trujillo P
Fri 18.Sep.2020 - 19:30 Las Zocas 0-3 Marino
Fri 18.Sep.2020 - 19:00 Eldense 2-0 Yeclano
Fri 18.Sep.2020 - 19:00 Tropezón 4-1 Selaya
Fri 18.Sep.2020 - 18:45 Covadonga 1-0 Llanera
Fri 18.Sep.2020 - 17:30 Rota 0-5 Sanluqueño
Thu 17.Sep.2020 - 19:00 L'Hospitalet 3-1 Santboià
Thu 17.Sep.2020 - 19:00 San Fernando 0-0 Córdoba
Thu 17.Sep.2020 - 19:00 Cabecense 0-0 Xerez DFC
Thu 17.Sep.2020 - 16:00 Arezzo 1-1 Pianese
Thu 17.Sep.2020 - 09:30 Sanna Cancelled Dak Lak
Wed 16.Sep.2020 - 20:30 Figueres 1-0 Olot
Wed 16.Sep.2020 - 19:45 Kettering 1-0 Hempstead
Wed 16.Sep.2020 - 19:45 Padiham 2-2 Clitheroe
Wed 16.Sep.2020 - 19:45 Montevarchi 1-1 Prato
Wed 16.Sep.2020 - 19:30 Castelldefels Cancelled Martinenc
Wed 16.Sep.2020 - 19:30 Villarrobledo 2-2 La Roda
Wed 16.Sep.2020 - 19:30 Rayo Ibense 1-2 Eldense
Wed 16.Sep.2020 - 19:30 Roteña 1-3 Xerez
Wed 16.Sep.2020 - 19:30 Escudo 2-0 Nueva Montaña
Wed 16.Sep.2020 - 19:00 Guijuelo 3-1 CD Coria
Wed 16.Sep.2020 - 19:00 Orihuela 0-1 Murcia
Wed 16.Sep.2020 - 19:00 Llerenense 2-3 Extremadura II
Wed 16.Sep.2020 - 18:30 Bembibre 2-6 Leonesa
Wed 16.Sep.2020 - 18:30 Gavà Cancelled Igualada
Wed 16.Sep.2020 - 18:30 Banyoles 1-1
p.g.(1-4)
Llagostera
Wed 16.Sep.2020 - 18:00 Espanyol II 3-0 Badalona
Wed 16.Sep.2020 - 18:00 Ávila 1-0 Peñaranda
Wed 16.Sep.2020 - 17:30 Salamanca UDS 0-0 Astorga
Wed 16.Sep.2020 - 17:15 Real Titánico 0-1 Lealtad
Wed 16.Sep.2020 - 17:00 Portugalete 1-0 Izarra
Wed 16.Sep.2020 - 17:00 Mosconia 0-5 Oviedo II
Wed 16.Sep.2020 - 17:00 UCAM 2-2 Levante II
Wed 16.Sep.2020 - 15:30 Gubbio Cancelled Cesena P
Wed 16.Sep.2020 - 10:00 Extremadura 5-0 Cacereño
Wed 16.Sep.2020 - 09:30 Hércules 2-1 Baleares
Tue 15.Sep.2020 - 20:30 Olot 1-1
p.g.(3-2)
Banyoles
Tue 15.Sep.2020 - 19:30 Worksop 5-0 Ecclesfield
Tue 15.Sep.2020 - 18:30 Figueres 1-1
p.g.(5-3)
Llagostera
Tue 15.Sep.2020 - 18:00 San Martín 0-1 Caudal
Sun 13.Sep.2020 - 18:30 San Cristóbal 0-1 Rubí
Sun 13.Sep.2020 - 17:30 Granollers 1-1 Europa
Sun 13.Sep.2020 - 17:00 Burgos 0-1 Unionistas
Sun 13.Sep.2020 - 17:00 Castelldefels Cancelled Manresa
Sun 13.Sep.2020 - 17:00 Prat 1-0 Vilafranca
Sun 13.Sep.2020 - 16:00 Arezzo Cancelled Viterbese
Sat 12.Sep.2020 - 19:30 La Roda 0-0 Villarrobledo
Sat 12.Sep.2020 - 19:00 Muro 1-3 Alcoyano
Sat 12.Sep.2020 - 19:00 CD Coria 0-3 Extremadura
Sat 12.Sep.2020 - 18:30 Vilassar 0-2 Europa
Sat 12.Sep.2020 - 18:00 Poblense 2-0 Baleares
Sat 12.Sep.2020 - 17:30 Espanyol II 4-1 Sant Andreu
Sat 12.Sep.2020 - 17:30 Laredo 0-0 Santander
Sat 12.Sep.2020 - 17:00 Mosconia 0-4 Marino Luanco
Sat 12.Sep.2020 - 16:30 La Bañeza 0-5 Leonesa
Sat 12.Sep.2020 - 16:00 Oliv. Hospital 1-1 Castro Daire
Sat 12.Sep.2020 - 16:00 Pergolettese 1-0 Renate
Sat 12.Sep.2020 - 16:00 Alessandria 0-0 AlbinoLeffe
Sat 12.Sep.2020 - 15:00 Buxton 3-2 Chester
Sat 12.Sep.2020 - 15:00 Gainsborough 1-2 Boston Utd
Sat 12.Sep.2020 - 15:00 Hyde Utd. 0-0 Farsley
Sat 12.Sep.2020 - 15:00 Radcliffe 3-1 Chorley
Sat 12.Sep.2020 - 15:00 Rushall 2-4 Stourbridge
Sat 12.Sep.2020 - 15:00 Brightlingsea 0-1 Romford
Sat 12.Sep.2020 - 15:00 Gosport 0-1 Bognor Regis
Sat 12.Sep.2020 - 15:00 Warrington 0-0 Fylde
Sat 12.Sep.2020 - 15:00 Weston-super-M 2-0 Hereford
Sat 12.Sep.2020 - 15:00 Mickleover 0-0 Peterb. Sports
Sat 12.Sep.2020 - 13:00 Hednesford 1-1 Basford Utd
Sat 12.Sep.2020 - 13:00 Gateshead 1-0 South Shields
Sat 12.Sep.2020 - 11:00 Real Titánico 0-1 Oviedo II
Sat 12.Sep.2020 - 10:00 Paradiso 4-2 Varese
Sat 12.Sep.2020 - 03:00 Sai Gon 1-0 Long An
Fri 11.Sep.2020 - 19:00 Terrassa 3-1 Sabadell Nord
Fri 11.Sep.2020 - 18:30 L'Entregu 0-3 Langreo
Fri 11.Sep.2020 - 11:00 San Cristóbal 1-1 A. Sant Just
Thu 10.Sep.2020 - 20:00 Can Vidalet 1-5 Prat
Wed 09.Sep.2020 - 19:45 Frickley Cancelled Alfreton
Wed 09.Sep.2020 - 19:30 Castro Daire Cancelled Oliv. Hospital
Wed 09.Sep.2020 - 19:30 Viladecans 3-0 Castelldefels
Wed 09.Sep.2020 - 19:00 Astorga 2-2 Leonesa
Wed 09.Sep.2020 - 18:15 Staaken 5-0 Charlottenburg
Wed 09.Sep.2020 - 18:00 Segoviana 2-1 Guijuelo
Wed 09.Sep.2020 - 17:00 UCAM 0-1 Hércules
Wed 09.Sep.2020 - 09:00 Burgos 2-1 Talavera
Tue 08.Sep.2020 - 20:00 Campinense 5-1 Jacyobá
Tue 08.Sep.2020 - 19:45 Utd Manchester 1-0 Trafford
Tue 08.Sep.2020 - 19:45 Mickleover 1-1 Guiseley
Tue 08.Sep.2020 - 19:45 Enfield Town Cancelled Chesham Utd
Tue 08.Sep.2020 - 19:45 Rushden & D. 7-1 Barton
Tue 08.Sep.2020 - 19:45 Hyde Utd. 1-1
e.t.(1-1)
p.g.(3-5)
Curzon Ashton
Tue 08.Sep.2020 - 19:45 Glossop 0-1 Chester
Tue 08.Sep.2020 - 19:45 Bamber Bridge 1-3 Southport
Tue 08.Sep.2020 - 19:45 Ware 1-2 Hendon
Tue 08.Sep.2020 - 19:45 Dunstable 3-3 Royston
Tue 08.Sep.2020 - 19:45 Stourbridge 2-1 Kettering
Tue 08.Sep.2020 - 19:45 Rushall 0-2 Stafford
Tue 08.Sep.2020 - 19:45 Hemsworth MW 1-4 Worksop
Tue 08.Sep.2020 - 19:45 Gosport 1-0 Havant&Waterl
Tue 08.Sep.2020 - 19:45 Needham 3-1 Bury Town
Tue 08.Sep.2020 - 19:45 Kempston 5-4 St Ives
Tue 08.Sep.2020 - 19:45 Buxton 3-1 Chorley
Tue 08.Sep.2020 - 19:45 Market Drayton 1-6 Telford Utd
Tue 08.Sep.2020 - 19:30 Grantham 1-0 Spalding Utd
Tue 08.Sep.2020 - 16:00 Gzira Utd 2-1 Birkirkara
Sun 06.Sep.2020 - 18:30 Manresa 3-1 Badalona
Sun 06.Sep.2020 - 18:00 L'Hospitalet 1-1 FC Andorra
Sun 06.Sep.2020 - 18:00 Sant Ildefons 3-1 Santfeliuenc
Sun 06.Sep.2020 - 18:00 Pehchevo 1-4 Vardar
Sun 06.Sep.2020 - 17:30 Granollers 2-2 Prat
Sun 06.Sep.2020 - 09:30 Levante II 0-0 Hércules
Sat 05.Sep.2020 - 18:00 Montañesa 0-5 FC Andorra
Sat 05.Sep.2020 - 18:00 Sants 2-3 Europa
Sat 05.Sep.2020 - 18:00 Bregalnica 0-1 Makedonija
Sat 05.Sep.2020 - 17:00 Qormi Cancelled Pietà P
Sat 05.Sep.2020 - 16:00 Pergolettese 3-2 AlbinoLeffe
Sat 05.Sep.2020 - 15:00 Ashton Utd Cancelled Farsley
Sat 05.Sep.2020 - 15:00 Witton Albion 0-1 Bala
Sat 05.Sep.2020 - 15:00 Kidsgrove 3-0 Runcorn L
Sat 05.Sep.2020 - 15:00 Marine 0-4 Chester
Sat 05.Sep.2020 - 15:00 Burgess Hill 1-1 Corinthian
Sat 05.Sep.2020 - 15:00 Ossett Utd 3-0 Radcliffe
Sat 05.Sep.2020 - 15:00 Grantham Cancelled Alfreton
Sat 05.Sep.2020 - 15:00 Buxton 3-1 Leek
Sat 05.Sep.2020 - 15:00 S Coldfield 0-4 Alvechurch
Sat 05.Sep.2020 - 15:00 Cleethorpes 5-0 Gainsborough
Sat 05.Sep.2020 - 15:00 Banbury Utd 0-1 Brackley
Sat 05.Sep.2020 - 15:00 Pontefract Cancelled Lincoln Utd
Sat 05.Sep.2020 - 15:00 Utd Manchester 1-1 City of Liv.
Sat 05.Sep.2020 - 15:00 Loughborough 3-2 Coleshill
Sat 05.Sep.2020 - 15:00 Totton 2-1 Poole
Sat 05.Sep.2020 - 15:00 Nantwich 1-2 Southport
Sat 05.Sep.2020 - 15:00 Worksop Cancelled Penistone
Sat 05.Sep.2020 - 15:00 Supermarine 3-0 Stratford
Sat 05.Sep.2020 - 15:00 Metropolitan 4-1 Winchester
Sat 05.Sep.2020 - 15:00 Stocksbridge 2-1 Ramsbottom
Sat 05.Sep.2020 - 15:00 Needham 3-2 AFC Sudbury
Sat 05.Sep.2020 - 15:00 Tamworth 0-1 Matlock
Sat 05.Sep.2020 - 15:00 Clitheroe 3-2 Curzon Ashton
Sat 05.Sep.2020 - 15:00 Brentwood 0-1 Cray Valley
Sat 05.Sep.2020 - 15:00 Hendon 0-0 St Albans
Sat 05.Sep.2020 - 15:00 Pontefract 2-0 Campion
Sat 05.Sep.2020 - 15:00 Ashton Utd 3-1 Irlam
Sat 05.Sep.2020 - 14:00 Tiverton 0-3 Bideford
Sat 05.Sep.2020 - 13:00 Belper 1-1 Trafford
Sat 05.Sep.2020 - 13:00 Chasetown 0-1 Hednesford
Sat 05.Sep.2020 - 13:00 Coalville 3-4 Corby
Sat 05.Sep.2020 - 11:30 Buriram Utd 8-0 Khon Kaen
Fri 04.Sep.2020 - 20:00 Campinense 6-3 Central
Fri 04.Sep.2020 - 19:45 Dunston 2-1 Morpeth
Fri 04.Sep.2020 - 19:45 Chichester 2-4 Bognor Regis
Fri 04.Sep.2020 - 11:00 Sukhothai 3-0 Lampang
Thu 03.Sep.2020 - 19:00 Terrassa 1-2 Granollers
Wed 02.Sep.2020 - 19:45 Marine 4-1 Utd Manchester
Wed 02.Sep.2020 - 19:45 Farnborough 0-0 Leatherhead
Wed 02.Sep.2020 - 19:30 Tiverton 2-1 Paulton
Wed 02.Sep.2020 - 18:30 Overijse 1-5 Dender
Wed 02.Sep.2020 - 16:00 Makedonija 0-0 Rabotnički
Tue 01.Sep.2020 - 19:45 Glossop 0-0 Hyde Utd.
Tue 01.Sep.2020 - 19:45 Ilkeston Town 0-1 Grantham
Tue 01.Sep.2020 - 19:45 Leek 2-1 Nantwich
Tue 01.Sep.2020 - 19:45 Ramsbottom Cancelled Atherton
Tue 01.Sep.2020 - 19:45 Rushall 3-2 Coleshill
Tue 01.Sep.2020 - 19:45 Mickleover 1-2 Alfreton
Tue 01.Sep.2020 - 19:45 Bury Town Cancelled Braintree
Tue 01.Sep.2020 - 19:45 Coggeshall 2-1 Hertford
Tue 01.Sep.2020 - 19:45 Marlow 1-2 Winchester
Tue 01.Sep.2020 - 19:45 Chasetown 1-3 Alvechurch
Tue 01.Sep.2020 - 19:45 Banbury Utd 6-1 Wantage
Tue 01.Sep.2020 - 19:45 Aveley 1-1 Cray Wanderers
Tue 01.Sep.2020 - 19:45 Bowers&Pitsea 0-3 Welling Utd
Tue 01.Sep.2020 - 19:45 Faversham 4-0 Margate
Tue 01.Sep.2020 - 19:45 Corby 1-0 Stamford
Tue 01.Sep.2020 - 19:45 Warrington 0-4 Southport
Tue 01.Sep.2020 - 19:45 Trafford 2-2 Ashton Utd
Tue 01.Sep.2020 - 19:45 Ramsbottom 1-2 Bamber Bridge
Tue 01.Sep.2020 - 19:30 Matlock 0-0 Sheffield
Tue 01.Sep.2020 - 19:30 Worksop 0-0 Guiseley
Tue 01.Sep.2020 - 19:30 Hornchurch 0-0 Ebbsfleet
Tue 01.Sep.2020 - 19:30 Stalybridge 2-2 Belper
Tue 01.Sep.2020 - 19:30 Chadderton 0-3 Mossley
Tue 01.Sep.2020 - 19:30 Bedworth Utd 0-1 Coalville
Tue 01.Sep.2020 - 19:30 Bedford Town 1-6 Hitchin
Tue 01.Sep.2020 - 18:30 Sodingen 1-1 Holzwickede
Tue 01.Sep.2020 - 18:30 Hassia Bingen 7-0 Gau-Algesheim
Tue 01.Sep.2020 - 18:30 FSV Duisburg 2-1 Frohnhausen
Tue 01.Sep.2020 - 18:00 Albacete 2-0 Majadahonda
Tue 01.Sep.2020 - 11:00 Sukhothai Cancelled Lampang
Mon 31.Aug.2020 - 18:45 Chelmsford 3-1 Cambridge
Mon 31.Aug.2020 - 15:00 S Coldfield 0-2 Bromsgrove Sp.
Mon 31.Aug.2020 - 15:00 Witton Albion 3-0 Prescot Cables
Mon 31.Aug.2020 - 15:00 Leatherhead 0-2 Dorking W
Sun 30.Aug.2020 - 16:00 Heeslinger SC 2-1 Süderelbe
Sun 30.Aug.2020 - 14:30 Hilden 3-2 Wesseling
Sun 30.Aug.2020 - 14:00 SW Essen 2-1 Frechen
Sun 30.Aug.2020 - 14:00 Baumberg 4-1 SF Siegen
Sun 30.Aug.2020 - 14:00 Ratingen 4-1 RW Deuten
Sun 30.Aug.2020 - 14:00 Holzwickede 1-0 Hohenlimburg
Sun 30.Aug.2020 - 14:00 Bad Vilbel 4-1 Neu-Anspach
Sun 30.Aug.2020 - 11:30 Buriram Utd 3-2 Ratchaburi
Sat 29.Aug.2020 - 19:15 Qormi Cancelled Marsa
Sat 29.Aug.2020 - 18:00 Tubize 5-3 Francs Borains
Sat 29.Aug.2020 - 17:30 F. Köln II 3-5 Merten
Sat 29.Aug.2020 - 17:00 Pietà Cancelled Fgura
Sat 29.Aug.2020 - 16:00 Pergolettese Cancelled Piacenza P
Sat 29.Aug.2020 - 16:00 KRC Gent 2-5 Knokke
Sat 29.Aug.2020 - 15:00 Heddesheim 4-1 Dudenhofen
Sat 29.Aug.2020 - 15:00 Basford Utd 0-1 Alfreton
Sat 29.Aug.2020 - 15:00 Gosport 0-1 Hampton Richm
Sat 29.Aug.2020 - 15:00 Leiston 3-1 Brightlingsea
Sat 29.Aug.2020 - 15:00 Phoenix Sports 0-2 Basildon Utd
Sat 29.Aug.2020 - 15:00 Needham 0-3 Braintree
Sat 29.Aug.2020 - 15:00 Kings 3-2 Hendon
Sat 29.Aug.2020 - 15:00 Burgess Hill 2-2 Cray Wanderers
Sat 29.Aug.2020 - 15:00 Thackley 0-1 Guiseley
Sat 29.Aug.2020 - 15:00 St Ives 0-2 Kettering
Sat 29.Aug.2020 - 15:00 Northwich V 2-0 Atherton
Sat 29.Aug.2020 - 15:00 Stafford 2-1 Hednesford
Sat 29.Aug.2020 - 15:00 S Coldfield 1-2 Halesowen
Sat 29.Aug.2020 - 15:00 Ramsbottom Cancelled Spennymoor P
Sat 29.Aug.2020 - 15:00 Radcliffe 3-1 Chester
Sat 29.Aug.2020 - 15:00 Farsley 3-1 Scarborough A
Sat 29.Aug.2020 - 15:00 Ossett Utd 2-1 Bradford PA
Sat 29.Aug.2020 - 14:30 Wormatia 8-1 Weinheim
Sat 29.Aug.2020 - 14:00 FT Braunschw 6-2 Hemmingen
Sat 29.Aug.2020 - 14:00 Olympia Kirrl. 0-2 Speyer
Sat 29.Aug.2020 - 13:00 St Neots 2-2 Cambridge
Sat 29.Aug.2020 - 13:00 Pontefract 2-1 Belper
Sat 29.Aug.2020 - 13:00 Barton Town 1-4 Cleethorpes
Sat 29.Aug.2020 - 12:00 Bamber Bridge 1-6 Chorley
Sat 29.Aug.2020 - 12:00 Schonnebeck 6-0 Wanne Eickel
Sat 29.Aug.2020 - 11:30 Kozakken Boys 1-3 Sparta II
Sat 29.Aug.2020 - 10:00 Ratchasima 2-2 Sisaket
Fri 28.Aug.2020 - 19:45 Coalville 2-0 Mickleover
Fri 28.Aug.2020 - 19:45 Rushden & D. 1-2 Bedford Town
Fri 28.Aug.2020 - 19:45 Leek 0-1 Congleton
Fri 28.Aug.2020 - 19:30 Penistone 0-2 Brighouse
Fri 28.Aug.2020 - 18:30 Egestorf 3-0 Schwachhausen
Fri 28.Aug.2020 - 18:30 Wiesbach 5-3 Neunkirchen
Fri 28.Aug.2020 - 18:00 VfL Vichttal Cancelled Hilal Maroc
Fri 28.Aug.2020 - 18:00 VfL Vichttal 6-3 Düren
Thu 27.Aug.2020 - 19:45 Stamford 2-0 Grantham
Thu 27.Aug.2020 - 18:45 Reusrath 0-4 TuRU
Thu 27.Aug.2020 - 18:30 Hilden 1-0 Rather SV
Thu 27.Aug.2020 - 18:00 Sulingen 0-4 Rehden
Thu 27.Aug.2020 - 18:00 Neu-Isenburg 2-2 Bad Vilbel
Wed 26.Aug.2020 - 18:30 Meerbusch 0-3 Düsseldorf
Wed 26.Aug.2020 - 18:30 TVD Velbert 2-1 Wülfrath
Wed 26.Aug.2020 - 18:30 Ennepetal 3-0 Iserlohn
Wed 26.Aug.2020 - 18:00 Wiemelhausen 1-3 Wattenscheid
Tue 25.Aug.2020 - 19:45 Bowers&Pitsea 5-3 Maldon
Tue 25.Aug.2020 - 19:45 Harlow 2-1 Woodford Town
Tue 25.Aug.2020 - 19:45 Loughborough U 2-1 Loughborough
Tue 25.Aug.2020 - 19:45 Faversham 1-1 Canterbury
Tue 25.Aug.2020 - 19:45 Stamford Cancelled Kettering
Tue 25.Aug.2020 - 19:45 Aveley 2-1 Welling Utd
Tue 25.Aug.2020 - 19:30 Matlock Cancelled Sheffield
Tue 25.Aug.2020 - 19:30 East Thurrock 2-3 Concord
Tue 25.Aug.2020 - 19:30 Campion Cancelled Bradford PA
Tue 25.Aug.2020 - 19:00 DOVO 3-3 Spakenburg
Tue 25.Aug.2020 - 19:00 HFC 2-1 Ter Leede
Tue 25.Aug.2020 - 19:00 Barendrecht 1-2 ASWH
Tue 25.Aug.2020 - 19:00 Porz 5-6 Siegburger SV
Tue 25.Aug.2020 - 19:00 Noordwijk 1-1 Hollandia
Tue 25.Aug.2020 - 18:30 Brünninghausen 1-3 Aplerbeck
Tue 25.Aug.2020 - 18:30 Diefflen 4-1 Schwalbach
Tue 25.Aug.2020 - 18:00 Ginsheim 0-1 Hassia Bingen
Tue 25.Aug.2020 - 18:00 Mengede 1-3 Westfalia
Mon 24.Aug.2020 - 19:45 Carshalton 2-2 Cray Valley
Sun 23.Aug.2020 - 18:00 Marsaxlokk 4-1 St. George's
Sun 23.Aug.2020 - 18:00 Zebbug Cancelled Qrendi
Sun 23.Aug.2020 - 16:00 Bretzenheim Cancelled Basara Mainz
Sun 23.Aug.2020 - 15:00 Finnentrop / B 4-2 Attendorn
Sun 23.Aug.2020 - 14:15 Schlebusch 2-3 Rott
Sun 23.Aug.2020 - 14:00 Sprockhövel 3-2 Schonnebeck
Sun 23.Aug.2020 - 14:00 Gonsenheim 1-1 Eddersheim
Sun 23.Aug.2020 - 14:00 Hilden 0-2 Alfter
Sun 23.Aug.2020 - 14:00 Cronenberger 3-6 MSV Düsseldorf
Sun 23.Aug.2020 - 14:00 Speyer Cancelled Erlensee
Sun 23.Aug.2020 - 14:00 Zuzenhausen 1-0 Speyer
Sun 23.Aug.2020 - 12:00 VfL Oldenburg 2-2 Bremer SV
Sat 22.Aug.2020 - 19:15 Swieqi Utd Cancelled Pietà
Sat 22.Aug.2020 - 17:00 Marsa 1-0 Fgura
Sat 22.Aug.2020 - 16:00 Ripensia Cancelled Pandurii P
Sat 22.Aug.2020 - 16:00 Frechen 2-3 SC Rheinbach
Sat 22.Aug.2020 - 16:00 Mülheim-Kärl. 0-3 Andernach
Sat 22.Aug.2020 - 15:00 Heybridge 3-2 Braintree
Sat 22.Aug.2020 - 15:00 Heddesheim 4-0 Flockenbach
Sat 22.Aug.2020 - 14:00 Haltern 2-6 Sodingen
Sat 22.Aug.2020 - 14:00 M'gladbach 1-3 Freialdenhoven
Sat 22.Aug.2020 - 14:00 Trier 2-1 Völklingen
Sat 22.Aug.2020 - 13:00 TVD Velbert 4-0 Vohwinkel
Sat 22.Aug.2020 - 13:00 SC Velbert 0-2 Rather SV
Sat 22.Aug.2020 - 11:00 Wülfrath 0-7 Düsseldorf
Sat 22.Aug.2020 - 10:00 Treffers 2-0 UNA
Sat 22.Aug.2020 - 09:00 ASU Poli 2-2 Ripensia
Fri 21.Aug.2020 - 18:30 Wiesbach 5-2 Auersmacher
Fri 21.Aug.2020 - 17:30 BSC Acosta 2-0 Wolfenbüttel
Thu 20.Aug.2020 - 18:30 Kaan 4-1 Lennestadt
Thu 20.Aug.2020 - 18:30 Sint-Niklase 0-6 Rupel Boom
Thu 20.Aug.2020 - 18:00 Kray 2-0 Blau-Weiß
Wed 19.Aug.2020 - 18:30 Wattenscheid 1-1 SC Velbert
Wed 19.Aug.2020 - 18:30 Knokke 2-0 Hoek
Wed 19.Aug.2020 - 18:30 Montabaur 1-1 Koblenz
Wed 19.Aug.2020 - 18:00 Unterrath Cancelled SW Essen
Wed 19.Aug.2020 - 18:00 Benrath 3-7 Monheim
Wed 19.Aug.2020 - 18:00 Bruchsal Cancelled Langensteinbach
Wed 19.Aug.2020 - 17:45 Findorff 0-9 Habenhauser FV
Wed 19.Aug.2020 - 17:30 Heddesheim 3-2 Eintracht
Tue 18.Aug.2020 - 19:00 Spakenburg 5-3 Juliana 31
Tue 18.Aug.2020 - 19:00 Quick Boys 3-0 Ter Leede
Tue 18.Aug.2020 - 19:00 GVVV 3-1 Blauw Geel 38
Tue 18.Aug.2020 - 18:45 Rijnsburg 1-0 ODIN '59
Tue 18.Aug.2020 - 18:30 Gütersloh Cancelled Maaslingen
Tue 18.Aug.2020 - 18:30 Solingen 1-2 Düsseldorf
Mon 17.Aug.2020 - 18:15 Teltower 0-4 BSC Süd
Mon 17.Aug.2020 - 18:00 Mombach 3-4 Ginsheim
Sun 16.Aug.2020 - 20:00 Qrendi 4-1 St. George's
Sun 16.Aug.2020 - 18:00 Zebbug 0-1 San Gwann
Sun 16.Aug.2020 - 17:00 Schafhausen 0-3 Glesch / Paff.
Sun 16.Aug.2020 - 17:00 Bistra 2-2 Špansko
Sun 16.Aug.2020 - 14:30 Bretzenheim 2-4 Marienborn
Sun 16.Aug.2020 - 14:00 Düsseldorf Postponed Lintfort
Sun 16.Aug.2020 - 14:00 Deutz 3-2 SC Rheinbach
Sun 16.Aug.2020 - 12:00 Bonn-Endenich 1-2 Ahrweiler
Sun 16.Aug.2020 - 10:00 Waldgirmes 5-0 Gießen II
Sat 15.Aug.2020 - 16:00 Alzey 1-7 Wormatia
Sat 15.Aug.2020 - 14:00 Kozakken Boys 5-1 Capelle
Sat 15.Aug.2020 - 14:00 Steele 1-5 Schonnebeck
Sat 15.Aug.2020 - 13:30 Genemuiden 2-3 HHC
Sat 15.Aug.2020 - 13:00 Wattenscheid 0-2 TVD Velbert
Sat 15.Aug.2020 - 13:00 Oberrad 1-0 Eddersheim
Sat 15.Aug.2020 - 12:30 TS Ober-Roden 0-3 Hanau
Sat 15.Aug.2020 - 10:00 Astoria II 3-1 Mechtersheim
Sat 15.Aug.2020 - 10:00 Wülfrath 4-6 Cronenberger
Sat 15.Aug.2020 - 10:00 Chojniczanka 2-0 Bytovia
Sat 15.Aug.2020 - 10:00 Admira II 2-2 St. Pölten II
Sat 15.Aug.2020 - 09:30 Slavia II 2-0 Jablonec II
Sat 15.Aug.2020 - 09:30 Stripfing 0-1 Stadlau
Sat 15.Aug.2020 - 09:00 Dunărea C 0-4 Farul
Sat 15.Aug.2020 - 09:00 Čáslav 3-2 Neratovice
Sat 15.Aug.2020 - 08:00 U Cluj 6-2 SCM Zalău
Fri 14.Aug.2020 - 18:30 Lackhausen 4-1 Westfalia
Fri 14.Aug.2020 - 18:00 Traiskirchen 2-1 Elektra
Fri 14.Aug.2020 - 18:00 TuRU 4-1 Unterrath
Fri 14.Aug.2020 - 17:30 First Vienna 0-0 Draßburg
Fri 14.Aug.2020 - 17:30 Gzira Utd Cancelled Lija
Fri 14.Aug.2020 - 17:00 Hiltrup 1-3 P. Münster II
Thu 13.Aug.2020 - 19:00 Dreieich 3-0 Friedrichsdorf
Thu 13.Aug.2020 - 18:45 Köln-Flittard 0-4 F. Köln II
Thu 13.Aug.2020 - 18:30 Monheim 10-2 Unterbach
Thu 13.Aug.2020 - 18:00 Dudenhofen 3-1 Haßloch
Wed 12.Aug.2020 - 18:30 Düsseldorf 3-1 MSV Düsseldorf
Wed 12.Aug.2020 - 18:30 Sprockhövel 0-2 Bocholt
Wed 12.Aug.2020 - 18:15 Remscheid 2-2 Cronenberger
Wed 12.Aug.2020 - 18:00 VfR Mannheim 2-0 Fußgönheim
Wed 12.Aug.2020 - 18:00 Viktoria 2-0 Stadlau
Wed 12.Aug.2020 - 18:00 Gersthof Postponed Slovan HAC
Tue 11.Aug.2020 - 19:00 Alfter 2-1 Hürth
Tue 11.Aug.2020 - 19:00 IJsselmeervoge 0-1 Hercules
Tue 11.Aug.2020 - 19:00 Barendrecht 1-1 Maassluis
Tue 11.Aug.2020 - 19:00 Spakenburg 4-0 DHSC
Tue 11.Aug.2020 - 18:30 Sparta Bilk 1-1 TuRU
Tue 11.Aug.2020 - 18:00 Sandhausen II 2-1 Speyer
Tue 11.Aug.2020 - 18:00 GVVV 2-0 VVOG
Tue 11.Aug.2020 - 18:00 Kray 0-1 Steele
Tue 11.Aug.2020 - 17:30 Wienerberg 1-3 Mauerwerk
Mon 10.Aug.2020 - 16:30 Birkirkara 1-1 Naxxar
Sun 09.Aug.2020 - 20:00 St. George's 0-3 San Gwann
Sun 09.Aug.2020 - 18:00 Qrendi 1-1 Marsaxlokk
Sun 09.Aug.2020 - 17:00 Sturm II 2-0 Liezen
Sun 09.Aug.2020 - 16:00 Sprockhövel 7-1 Welper
Sun 09.Aug.2020 - 15:00 Hiltrup 2-4 Gütersloh
Sun 09.Aug.2020 - 14:30 SSVg Velbert 1-0 Frechen
Sun 09.Aug.2020 - 14:00 Kray 2-2 Klosterhardt
Sun 09.Aug.2020 - 11:00 Lackhausen 5-3 Sterkrade-Nord
Sun 09.Aug.2020 - 10:00 Emmelshausen 4-0 Andernach
Sun 09.Aug.2020 - 10:00 Plzeň II 4-0 Pardubice II
Sun 09.Aug.2020 - 10:00 Rotenburg 4-1 Aumund-V
Sat 08.Aug.2020 - 19:15 Pietà 2-3 Marsa
Sat 08.Aug.2020 - 17:30 Tarxien 0-3 Lija
Sat 08.Aug.2020 - 17:00 Wels 1-2 Mauerwerk
Sat 08.Aug.2020 - 17:00 Bjelovar 0-1 Vrbovec
Sat 08.Aug.2020 - 17:00 BW Friesdorf Cancelled Spich
Sat 08.Aug.2020 - 17:00 Treffers Cancelled GVV
Sat 08.Aug.2020 - 17:00 Wels Cancelled Oedt
Sat 08.Aug.2020 - 17:00 Swieqi Utd 3-2 Qormi
Sat 08.Aug.2020 - 17:00 Les Herbiers 2-0 Châteaubriant
Sat 08.Aug.2020 - 17:00 Cibalia 0-2 Bijelo Brdo
Sat 08.Aug.2020 - 16:00 Boulogne 3-0 Rouen
Sat 08.Aug.2020 - 16:00 Schwechat 8-0 Gersthof
Sat 08.Aug.2020 - 15:00 Atlas 2-3 VfL Oldenburg
Sat 08.Aug.2020 - 14:00 Sachsenhausen 2-6 Mahlsdorf
Sat 08.Aug.2020 - 14:00 Ludwigsfelde 1-2 Zehlendorf
Sat 08.Aug.2020 - 14:00 Westfalia Cancelled Ratingen
Sat 08.Aug.2020 - 13:00 Siegburger SV 1-1 Koblenz
Sat 08.Aug.2020 - 12:00 TuRU 3-1 SW Düsseldorf
Sat 08.Aug.2020 - 11:00 Mladá II 3-2 Horky nad Jiz.
Sat 08.Aug.2020 - 10:30 Lisse 3-7 Rijnsburg
Sat 08.Aug.2020 - 10:00 Nijkerk 2-2 AFC
Sat 08.Aug.2020 - 10:00 TEC 2-1 NSC
Sat 08.Aug.2020 - 10:00 Wanne Eickel 2-1 FSV Duisburg
Sat 08.Aug.2020 - 09:30 Vltavín 2-2 Bohemians II
Sat 08.Aug.2020 - 09:30 Kustošija 4-1 Ždralovi
Sat 08.Aug.2020 - 09:30 Dubrava 1-4 Trnje
Sat 08.Aug.2020 - 09:00 Benátky nad J 1-3 Dobrovice
Fri 07.Aug.2020 - 18:30 Hagen / ​Uthl. 5-2 Bremerhaven
Fri 07.Aug.2020 - 18:00 Kalsdorf 4-0 Lebring
Fri 07.Aug.2020 - 18:00 Donau 1-1 Admira II
Fri 07.Aug.2020 - 18:00 Gleisdorf 09 2-1 Voitsberg
Fri 07.Aug.2020 - 17:45 Frohnhausen 1-2 SW Essen
Fri 07.Aug.2020 - 17:15 Nöttingen 3-3 Ludwigshafen
Fri 07.Aug.2020 - 17:00 Stadlau 2-1 USC Rohrbach
Thu 06.Aug.2020 - 18:30 Cronenberger 0-0 Unterrath
Thu 06.Aug.2020 - 18:30 Hibernians 3-1 Valletta
Wed 05.Aug.2020 - 19:00 Königsdorf 4-2 Glesch / Paff.
Wed 05.Aug.2020 - 18:30 Monheim 2-3 Rather SV
Wed 05.Aug.2020 - 18:30 Wattenscheid 3-0 Hönnepel
Wed 05.Aug.2020 - 18:30 BW Friesdorf 1-4 Engers
Wed 05.Aug.2020 - 18:00 Ostbahn 1-0 Stadlau
Wed 05.Aug.2020 - 18:00 Remscheid 4-0 Sprockhövel
Wed 05.Aug.2020 - 18:00 Hemelingen 4-6 Uphusen
Wed 05.Aug.2020 - 17:00 FUS Rabat 2-1 UTS
Wed 05.Aug.2020 - 17:00 Zápy 3-0 Meteor
Wed 05.Aug.2020 - 16:30 Kolín 0-1 Slovan Liberec
Wed 05.Aug.2020 - 09:00 Pandurii 0-4 U Craiova 1948
Tue 04.Aug.2020 - 19:15 DEM 2-2 HFC
Tue 04.Aug.2020 - 19:00 HHC 7-1 HZVV
Tue 04.Aug.2020 - 18:30 Hürth 3-0 Euskirchen
Tue 04.Aug.2020 - 18:30 Westlandia 1-3 Scheveningen
Tue 04.Aug.2020 - 18:30 Petegem 0-2 Knokke
Tue 04.Aug.2020 - 18:00 Mühlhausen 1-3 Astoria II
Tue 04.Aug.2020 - 18:00 Mannswörth 1-6 Viktoria
Tue 04.Aug.2020 - 18:00 RSV Eintracht 7-3 Berliner SC
Tue 04.Aug.2020 - 17:00 First Vienna 0-2 Stripfing
Tue 04.Aug.2020 - 17:00 Benátky nad J 1-3 Admira
Tue 04.Aug.2020 - 16:30 Struga 3-2 Vardar Forino
Sun 02.Aug.2020 - 20:00 Marsaxlokk 2-1 Zebbug
Sun 02.Aug.2020 - 18:00 San Gwann 2-2 Qrendi
Sun 02.Aug.2020 - 17:00 Germania Tev 0-2 Arnoldsweiler
Sun 02.Aug.2020 - 16:30 Renova 3-1 Korab Debar
Sun 02.Aug.2020 - 14:30 Droeschede 1-1 Finnentrop / B
Sun 02.Aug.2020 - 14:00 Schonnebeck 2-1 Aplerbeck
Sun 02.Aug.2020 - 12:00 Bergisch Born 5-3 Cronenberger
Sun 02.Aug.2020 - 09:30 Letohrad 3-3 Pardubice II
Sun 02.Aug.2020 - 09:00 Šampion 3-0 Brinje
Sun 02.Aug.2020 - 08:30 Kurilovec 2-2 Kustošija
Sat 01.Aug.2020 - 18:30 Brežice 2-3 Krka
Sat 01.Aug.2020 - 18:00 Wals-Grünau 1-0 Eugendorf
Sat 01.Aug.2020 - 17:30 Glesch / Paff. 4-0 Kerpen
Sat 01.Aug.2020 - 17:00 Hanácká 2-2 Valašské
Sat 01.Aug.2020 - 17:00 Stadlau 1-3 Wiener Linien
Sat 01.Aug.2020 - 17:00 Ml. Petrinja 2-2 Bjelovar
Sat 01.Aug.2020 - 17:00 Ždralovi 2-1 Vrbovec
Sat 01.Aug.2020 - 17:00 Belasica 6-0 Kozuv
Sat 01.Aug.2020 - 16:30 Rabotnički 1-0 Borec
Sat 01.Aug.2020 - 16:00 Ohrid 0-2 Struga
Sat 01.Aug.2020 - 16:00 Zápy 2-0 Brandýs
Sat 01.Aug.2020 - 16:00 Sturm II 2-2 Admira II
Sat 01.Aug.2020 - 16:00 Boulogne 1-0 Versailles
Sat 01.Aug.2020 - 16:00 Vrchovina 0-0 Živanice
Sat 01.Aug.2020 - 14:00 Kozakken Boys 3-5 Nijkerk
Sat 01.Aug.2020 - 14:00 Monheim 1-1 Pesch
Sat 01.Aug.2020 - 14:00 TuRU 3-1 Deutz
Sat 01.Aug.2020 - 14:00 Hercules 1-0 Treffers
Sat 01.Aug.2020 - 13:30 Hlinsko 1-0 Havl. Brod
Sat 01.Aug.2020 - 13:00 Ennepetal 2-1 Wanne Eickel
Sat 01.Aug.2020 - 13:00 Ludwigsfelde 0-3 BSC Süd
Sat 01.Aug.2020 - 13:00 Harkemase Boys 1-0 HHC
Sat 01.Aug.2020 - 10:00 Rosice Cancelled Jihlava II
Sat 01.Aug.2020 - 10:00 Wülfrath 0-3 SSVg Velbert
Sat 01.Aug.2020 - 10:00 Rosice 2-0 Hodonín
Sat 01.Aug.2020 - 09:30 Ústí Orlicí 1-1 Sigma II
Sat 01.Aug.2020 - 09:15 Baník II 2-3 Frýdek-Místek
Sat 01.Aug.2020 - 09:00 Kolín 8-0 Hradec Králové
Sat 01.Aug.2020 - 09:00 BW Linz II 0-0 Ried II
Fri 31.Jul.2020 - 18:00 Kühlungsborn 1-3 Rostocker
Fri 31.Jul.2020 - 18:00 Leobendorf 1-3 First Vienna
Fri 31.Jul.2020 - 18:00 Lebring 2-3 Allerheiligen
Fri 31.Jul.2020 - 18:00 Weiz 2-0 Bruck der Mur
Fri 31.Jul.2020 - 17:30 Gurten 8-1 SAK
Fri 31.Jul.2020 - 17:00 Myjava Cancelled Uherský Brod
Thu 30.Jul.2020 - 18:00 Burgaltendorf 2-1 Wattenscheid
Thu 30.Jul.2020 - 17:30 Balchik 2-0 Topoli
Thu 30.Jul.2020 - 16:30 Vardar Forino 1-2 Shkupi
Wed 29.Jul.2020 - 19:00 BW Friesdorf 0-0 Wachtberg
Wed 29.Jul.2020 - 18:30 Schermbeck 1-1 Bocholt
Wed 29.Jul.2020 - 18:00 Stammersdorf 1-1 Wiener Linien
Wed 29.Jul.2020 - 18:00 FUS Rabat 1-1 Khouribga
Wed 29.Jul.2020 - 18:00 Baumberg 2-2 Benrath
Wed 29.Jul.2020 - 17:00 Kozuv 3-1 Pobeda
Wed 29.Jul.2020 - 17:00 Beltinci 4-1 Šampion
Wed 29.Jul.2020 - 17:00 Český Brod 2-2 Olympia HK
Wed 29.Jul.2020 - 17:00 Vrapče 0-5 Trnje
Wed 29.Jul.2020 - 16:00 Oborishte 3-6 Saedinenie
Wed 29.Jul.2020 - 16:00 Bdin 1-1 Parva atomna
Wed 29.Jul.2020 - 16:00 Pirin Razlog 2-2 Marek
Wed 29.Jul.2020 - 09:30 Slavia II 1-0 Hradec Králové
Tue 28.Jul.2020 - 18:00 Gleisdorf 09 1-2 Frauental
Tue 28.Jul.2020 - 18:00 Voitsberg 3-5 DSC
Tue 28.Jul.2020 - 18:00 Lebring 0-2 Sturm II
Tue 28.Jul.2020 - 18:00 Kuchl 0-0 Eugendorf
Tue 28.Jul.2020 - 18:00 Wels 4-1 BW Linz II
Tue 28.Jul.2020 - 18:00 Grieskirchen 2-5 Hertha
Tue 28.Jul.2020 - 17:30 Schwechat 0-2 Rapid II
Tue 28.Jul.2020 - 16:00 Ohrid 1-2 Makedonija
Sun 26.Jul.2020 - 17:00 Bövinghausen 3-0 Westfalia
Sun 26.Jul.2020 - 17:00 Szolnoki 1-1 Kecskeméti
Sun 26.Jul.2020 - 16:30 Maritsa 2-1 Spartak Pd
Sun 26.Jul.2020 - 16:30 Struga 2-1 Shkupi
Sun 26.Jul.2020 - 16:00 Strání 1-3 Otrokovice
Sun 26.Jul.2020 - 16:00 Dorogi 1-1 Ajka
Sun 26.Jul.2020 - 15:00 Csákvári 2-1 Békéscsaba
Sun 26.Jul.2020 - 14:00 Ratingen 0-1 Rather SV
Sun 26.Jul.2020 - 14:00 TuRU 2-2 Amern
Sun 26.Jul.2020 - 14:00 Viersen 0-1 Wegberg-Beeck
Sun 26.Jul.2020 - 14:00 Cronenberger 0-0 Rellinghausen
Sun 26.Jul.2020 - 13:00 RW Ahlen 3-1 Wanne Eickel
Sun 26.Jul.2020 - 10:00 Ferencváros II 0-2 Szekszárd
Sun 26.Jul.2020 - 09:30 Nyíregyháza 1-3 Kisvárda II
Sun 26.Jul.2020 - 09:30 Banská Bystric 2-1 Liptovský
Sat 25.Jul.2020 - 17:00 Renova 0-0 Pelister
Sat 25.Jul.2020 - 17:00 Stammersdorf 1-1 Viktoria
Sat 25.Jul.2020 - 17:00 SAK 0-0 Bramberg
Sat 25.Jul.2020 - 17:00 Wels 1-3 St. Martin
Sat 25.Jul.2020 - 17:00 Akademija 0-0 Kozuv
Sat 25.Jul.2020 - 16:30 Slovan Velvary 2-3 Slavia II
Sat 25.Jul.2020 - 16:30 Sileks 2-0 Borec
Sat 25.Jul.2020 - 16:00 IR Tanger Cancelled Dcheïra
Sat 25.Jul.2020 - 16:00 Slavoj Olympia 0-10 Uničov
Sat 25.Jul.2020 - 16:00 Bischofshofen 1-3 Kufstein
Sat 25.Jul.2020 - 16:00 Granville 1-1 Saint-Malo
Sat 25.Jul.2020 - 16:00 Wiener SC 2-0 Sturm II
Sat 25.Jul.2020 - 16:00 Pinzgau 1-0 Kitzbühel
Sat 25.Jul.2020 - 15:30 Chernomorets 5-1 Vereya
Sat 25.Jul.2020 - 15:00 Ensen 2-2 Deutz
Sat 25.Jul.2020 - 15:00 Rabotnički Cancelled Tikveš
Sat 25.Jul.2020 - 14:00 SW Essen 1-1 Holzwickede
Sat 25.Jul.2020 - 14:00 Sinsen 2-2 Rhynern
Sat 25.Jul.2020 - 14:00 VVSB 2-2 Rijnsburg
Sat 25.Jul.2020 - 13:30 Lisse 0-3 AFC
Sat 25.Jul.2020 - 13:30 Nijkerk 1-2 Noordwijk
Sat 25.Jul.2020 - 13:00 Vrchovina 2-3 Vysoké Mýto
Sat 25.Jul.2020 - 12:00 Honvéd II 2-2 Kaposvári
Sat 25.Jul.2020 - 10:00 Ohrid Cancelled Korab Debar
Sat 25.Jul.2020 - 10:00 Hutnik Kraków 3-3 KSZO
Sat 25.Jul.2020 - 10:00 Gyöngyös 6-1 Gödöllő
Sat 25.Jul.2020 - 09:30 Donaufeld 2-2 Rapid II
Sat 25.Jul.2020 - 09:30 Sokol Hostouň 1-2 Český Brod
Sat 25.Jul.2020 - 09:30 Čáslav Cancelled Brandýs
Sat 25.Jul.2020 - 09:15 Admira 4-0 Meteor
Sat 25.Jul.2020 - 09:15 Neratovice 0-0 Vltavín
Sat 25.Jul.2020 - 09:15 Sigma II 7-2 Rýmařov
Sat 25.Jul.2020 - 09:00 Velké Meziříčí 3-1 Jihlava II
Sat 25.Jul.2020 - 09:00 Kurilovec 1-3 Jarun
Sat 25.Jul.2020 - 08:30 Sozopol 2-0 Neftohimik
Sat 25.Jul.2020 - 08:00 Dobrudzha 12-0 Sportist GT
Fri 24.Jul.2020 - 18:15 Bad Kreuznach 1-0 Rüssingen
Fri 24.Jul.2020 - 18:00 Wallern 1-4 Vöcklamarkt
Fri 24.Jul.2020 - 18:00 Kalsdorf 0-1 Union Gamlitz
Fri 24.Jul.2020 - 18:00 Lebring 0-1 Gleichenberg
Fri 24.Jul.2020 - 17:30 First Vienna 6-3 Wiener Neust
Fri 24.Jul.2020 - 17:30 Hallwang 0-2 Anif
Fri 24.Jul.2020 - 17:00 Gmünd Cancelled Spittal
Fri 24.Jul.2020 - 17:00 Dubrava 4-3 Dugo Selo
Fri 24.Jul.2020 - 17:00 Shkendija 2-0 Rabotnički
Fri 24.Jul.2020 - 17:00 Kutná Hora 0-4 Havl. Brod
Fri 24.Jul.2020 - 16:30 Hanácká 1-1 Slovácko II
Fri 24.Jul.2020 - 08:00 Viit. Şelimbăr Cancelled CSM Deva
Thu 23.Jul.2020 - 19:00 Bretzenheim 2-3 Dreieich
Thu 23.Jul.2020 - 18:00 Espelkamp 2-1 Rehden
Thu 23.Jul.2020 - 16:30 Haskovo 1957 1-1 Maritsa
Thu 23.Jul.2020 - 15:30 Chernomorets 2-1 Zenit Irkutsk
Wed 22.Jul.2020 - 19:00 Olympic Safi Cancelled IR Tanger
Wed 22.Jul.2020 - 18:45 Glesch / Paff. 3-1 Borussia Lindenthal
Wed 22.Jul.2020 - 18:30 Bergisch Gladb 4-1 Porz
Wed 22.Jul.2020 - 18:30 Jodoigne 0-1 Olympic
Wed 22.Jul.2020 - 18:30 TuRU 5-0 Mülheimer
Wed 22.Jul.2020 - 18:00 Kuchl 2-2 Bürmoos
Wed 22.Jul.2020 - 18:00 SAK 1-1 Wacker II
Wed 22.Jul.2020 - 18:00 Viktoria 6-0 Slovan HAC
Wed 22.Jul.2020 - 18:00 Schwechat 4-1 Neusiedl
Wed 22.Jul.2020 - 18:00 VfR Mannheim 4-4 Wormatia
Wed 22.Jul.2020 - 17:30 Frauental 2-2 Sturm II
Wed 22.Jul.2020 - 17:30 Győr 3-0 BVSC
Wed 22.Jul.2020 - 17:30 Oryahovitsa Cancelled Spartak Varna
Wed 22.Jul.2020 - 17:30 Dinamo Zagreb 4-0 Maksimir
Wed 22.Jul.2020 - 17:00 Trutnov 0-5 Živanice
Wed 22.Jul.2020 - 16:30 Borec 1-1 Akademija
Wed 22.Jul.2020 - 16:30 Uherský Brod Cancelled Bzenec
Wed 22.Jul.2020 - 16:30 Myjava 1-2 Poprad
Wed 22.Jul.2020 - 16:30 Renova 1-0 Shkupi
Wed 22.Jul.2020 - 16:00 Komárno 0-0 Szolnoki
Wed 22.Jul.2020 - 16:00 IR Tanger Cancelled FUS Rabat
Wed 22.Jul.2020 - 16:00 Písek 3-0 České II
Wed 22.Jul.2020 - 16:00 Balkan Bot. 2-3 Slivnishki
Wed 22.Jul.2020 - 10:00 Taksony 1-4 Budaörs
Wed 22.Jul.2020 - 09:00 Előre 3-0 Rákosmenti
Tue 21.Jul.2020 - 19:00 Luckenwalde 3-0 Blau-Weiß 90
Tue 21.Jul.2020 - 18:30 Sterkrade-Nord 2-2 Scherpenberg
Tue 21.Jul.2020 - 18:00 Ilz 4-4 Gleichenberg
Tue 21.Jul.2020 - 16:00 Ismaily 0-1 Masr
Tue 21.Jul.2020 - 16:00 Pirin 3-0 Pirin Razlog
Tue 21.Jul.2020 - 16:00 Chernomorets 5-0 Tuapse
Tue 21.Jul.2020 - 16:00 Sigma II 5-0 Přerov
Mon 20.Jul.2020 - 18:00 Floriana 1-1 Hibernians
Mon 20.Jul.2020 - 16:00 Essentuki 0-5 Spartak
Sun 19.Jul.2020 - 17:00 Deutz 2-0 Königsdorf
Sun 19.Jul.2020 - 16:30 Malacky 1-0 Radimov
Sun 19.Jul.2020 - 16:30 Shkendija 1-1 Makedonija
Sun 19.Jul.2020 - 16:00 Dorogi 1-0 ESMTK
Sun 19.Jul.2020 - 14:00 Freckenhorst 1-1 RW Ahlen
Sun 19.Jul.2020 - 14:00 TuRU 1-3 Hürth
Sun 19.Jul.2020 - 13:30 Reusrath 0-3 Pesch
Sat 18.Jul.2020 - 17:00 Bischofshofen 0-3 Gurten
Sat 18.Jul.2020 - 17:00 Vorwärts Brig. 2-1 Viktoria
Sat 18.Jul.2020 - 16:30 Ohrid 1-3 Shkupi
Sat 18.Jul.2020 - 16:00 Karmiotissa 1-8 AEL
Sat 18.Jul.2020 - 16:00 Spartak Varna Cancelled Sozopol
Sat 18.Jul.2020 - 16:00 Wydad Fès 0-1 Berkane
Sat 18.Jul.2020 - 16:00 Náchod 4-1 Hradec Králové
Sat 18.Jul.2020 - 16:00 Shkupi Cancelled Borec
Sat 18.Jul.2020 - 16:00 Ajka 1-3 Szentlőrinc
Sat 18.Jul.2020 - 15:00 Kozlovice 0-4 Sigma II
Sat 18.Jul.2020 - 15:00 Nyíregyháza 1-2 Košice
Sat 18.Jul.2020 - 13:30 Baumberg 3-2 Rather SV
Sat 18.Jul.2020 - 12:00 Ludwigsfelde 0-1 Einheit Bernau
Sat 18.Jul.2020 - 12:00 Motor Lublin 3-1 Ruch
Sat 18.Jul.2020 - 11:00 SC Velbert 3-1 Ronsdorf
Sat 18.Jul.2020 - 10:00 Blansko 1-2 Vrchovina
Sat 18.Jul.2020 - 10:00 Nové Mesto 3-0 Uherský Brod
Sat 18.Jul.2020 - 10:00 MTE 1904 2-0 Szombathelyi
Sat 18.Jul.2020 - 10:00 Rosice 4-0 Vyškov
Sat 18.Jul.2020 - 10:00 Sparta II 3-4 Slovan Liberec
Sat 18.Jul.2020 - 10:00 Kazincbarcika 5-2 Sényő Carnifex
Sat 18.Jul.2020 - 10:00 Mladá II 2-4 Vltavín
Sat 18.Jul.2020 - 10:00 III. Kerületi 1-3 Budaörs
Sat 18.Jul.2020 - 09:30 Slovan II 0-3 Petržalka
Sat 18.Jul.2020 - 09:30 Bohemians II Cancelled Český Brod
Sat 18.Jul.2020 - 09:30 Otrokovice Cancelled Slavičín
Sat 18.Jul.2020 - 09:30 Hanácká 2-3 Brno II
Sat 18.Jul.2020 - 09:15 Admira 1-2 Zápy
Sat 18.Jul.2020 - 09:00 Előre 1-3 Iváncsa
Sat 18.Jul.2020 - 09:00 Čáslav 1-2 Havl. Brod
Sat 18.Jul.2020 - 09:00 Balkan Bot. 2-1 Drenovets
Sat 18.Jul.2020 - 08:00 Atletik 1-0 Borislav 2009
Sat 18.Jul.2020 - 08:00 Neftohimik 3-0 Karnobat
Sat 18.Jul.2020 - 08:00 Zenit Irkutsk 1-1 Akron
Fri 17.Jul.2020 - 18:15 Gievenbeck 5-2 Spelle-Venhaus
Fri 17.Jul.2020 - 18:00 Ilz 2-4 DSC
Fri 17.Jul.2020 - 18:00 Voitsberg 5-3 St. Anna
Fri 17.Jul.2020 - 18:00 Hertha 3-1 Donau Linz
Fri 17.Jul.2020 - 18:00 St. Johann 5-1 Altenmarkt
Fri 17.Jul.2020 - 18:00 Hollandia 3-4 Volendam II
Fri 17.Jul.2020 - 18:00 Neusiedl 1-4 Elektra
Fri 17.Jul.2020 - 17:45 St. Johann 2-3 Kufstein
Fri 17.Jul.2020 - 17:30 Traiskirchen 6-4 Wiener SC
Fri 17.Jul.2020 - 17:30 Bleiburg 2-2 WAC II
Fri 17.Jul.2020 - 17:00 Myjava 4-0 Tr. Stankovce
Fri 17.Jul.2020 - 16:00 Komárno 3-1 Vasas
Fri 17.Jul.2020 - 15:00 Omonia 8-1 Aris
Fri 17.Jul.2020 - 08:30 Bansko 1-1 Marek
Thu 16.Jul.2020 - 18:00 Wallern 2-3 Ried II
Thu 16.Jul.2020 - 16:00 Ismaily 1-1 Aswan
Thu 16.Jul.2020 - 16:00 Lovech 0-0 Kariana Erden
Wed 15.Jul.2020 - 19:00 Oberkasseler 2-7 Alfter
Wed 15.Jul.2020 - 17:00 Szombathelyi 4-0 Ménfőcsanak
Wed 15.Jul.2020 - 17:00 Soroksár 1-0 Győr
Wed 15.Jul.2020 - 17:00 Wydad Fès 1-4 FAR Rabat
Wed 15.Jul.2020 - 17:00 Vyškov 2-0 Hanácká
Wed 15.Jul.2020 - 16:30 Tiszaújváros 0-1 Debrecen
Wed